Close
New Post Members Topics Others

Scroll Down To Report This

کاغذ دیواری
Posted 18 Days ago · 0 Likes · 0 Comments

آیا می توانید باور کنید که کاغذ دیواری در شیراز بیش از 2000 سال است که وجود داشته است؟ مورخان به ما می گویند که چین اولین کشوری بود که کاغذ را اختراع کرد، آن را با دست رنگ کرد و برای نمایش به دیوار چسباند... در اوایل سال 100 قبل از میلاد!


در حدود قرن پانزدهم، کاغذ دیواری در شیراز -راه خود را به اروپا باز کرد، و بعداً، به ایالات متحده در طول این قرن‌ها، به عنوان راهی برای جدا کردن اتاق‌ها، تغییر ظاهر اندازه اتاق، برای نمایش صحنه‌های عجیب و غریب و دوردست مورد استفاده قرار گرفت. مکان ها و حتی برای نمایش تحصیلات یا ثروت.


تاریخچه کامل والپیپرها جذاب است، اما امروز، نمی‌خواهم خیلی به عقب نگاه کنیم. می خواهم منتظر نحوه استفاده از کاغذ دیواری در شیراز در خانه های امروزی خود باشیم. چون این روزها…

کاغذ دیواری ها برای فضای شما چه می کنند؟

در پست اخیرم در مورد زیبایی ساحلی پر جنب و جوش ما، 5 ویژگی طراحی را که برای هر یک از طرح های مشتریانمان شخصی سازی می کنیم، به اشتراک گذاشتم. یکی از مهم ترین ویژگی های آن لیست؟ عامل عجب!


عامل wow را می توان به عنوان یک لمس جسورانه از غیر منتظره تعریف کرد. این عنصری است که شما را دو چندان می‌کند، اتاق را بالا می‌برد و واقعاً بی‌نظیر است.


اگر به پروژه‌های ما نگاه کنید، تقریباً در هر کجا می‌توانید فاکتور شگفت‌انگیز را بیابید - در پارچه‌های پر جنب و جوش که مبلمان را می‌پوشاند، به‌عنوان آثار هنری بیانیه، به‌عنوان سایه‌های رومی سفارشی با تزئینات پیچیده، و مورد علاقه شخصی، به عنوان کاغذ دیواری‌ در شیراز طرح‌دار زیبا.


کاغذ دیواری در شیراز مناسب چه کاری می تواند برای فضای شما انجام دهد؟

رنگ: کاغذ دیواری در شیراز می تواند رنگی را به فضای خنثی اضافه کند یا رنگ های دیگر اتاق را هماهنگ کند.

بافت: بافت می‌تواند عمق بصری ایجاد کند، فضا را نرم‌تر کند و حس ارگانیک‌تری به آن بدهد.

الگو: الگوی مناسب می‌تواند فضای اتاق را بزرگ‌تر کند، انرژی آرام‌بخش یا هیجان‌انگیزی به آن اضافه کند و فوراً علاقه ایجاد کند. بیشتر کاغذ دیواری در شیراز طرح دار را می توان به دو دسته هندسی یا گیاهی طبقه بندی کرد.

شخصیت: شخصیت احساسی است که یک کاغذ دیواری در شیراز دارد. توصیف این یکی دشوارتر است، اما دقیقاً منظور من را در مثال های زیر خواهید دید.

بهترین مکان ها برای افزودن کاغذ دیواری در شیراز در خانه شما کجاست؟

واقعاً جایی نیست که از کاغذ دیواری در شیراز استفاده نکنیم. به طور جدی. اما به جای اینکه به شما بگوییم، نشان دادن شما از طریق عکس‌های تازه از پروژه‌های اخیراً تکمیل‌شده‌مان آسان‌تر است. برخی از این موارد حتی هنوز در وب سایت نیستند، بنابراین این شانس شماست که نگاهی پنهانی داشته باشید!


چگونه از کاغذ دیواری در خانه مشتریان خود استفاده می کنیم؟

ابتدا، بیایید با کاغذ دیواری در شیراز الهام گرفته از هندسی شروع کنیم. اینها می توانند اشکال هندسی نرم و سینوسی و همچنین اشکال و الگوهای با خط سخت داشته باشند.

این اتاق پودری به طور جدی یکی از فضاهای کوچک مورد علاقه ما است و کاغذ دیواری در شیراز چیزی است که همه آن را گرد هم می آورد. ظاهر بافت را اضافه می کند، فضا را عمیق تر می کند و به طرز خیره کننده ای از نزدیک یا دور پیچیده است. دیدن آن در عکس دشوار است، اما درخشش ظریفی نیز در کاغذ دیواری در شیراز وجود دارد که کاملا مکمل دیوارکوب های برنجی، سخت افزار و آینه است. واقعا عجب!

زیمبا یک بیانیه گرافیکی شیک در انباری پیشخدمت مشتریان ما دارد. اگرچه این الگو به اندازه اتاق پودر قبلی هندسی است، شخصیتی که به اتاق اضافه می کند کاملاً متفاوت است. در اینجا، فضایی داریم که احساس سرگرمی، پر انرژی و پر از حرکت دارد.

Read More
Reply · Share · 51 Views · Report · 1
What is wrong with this item? Give detailed reason why this item should be removed
Attention
We use cookies to serve you better. We have to let you know this in accordance with EU laws. You accept our terms and conditions by using this platform. Please Click on the OK button below to hide this message
HelpSpread logo
Forum For All
Message
Message x
Please login or Register to Chat